Pik
Сьогодні, 08 Березня 2021
18.12.2020
481
0

На Херсонщині працює онлайн-сервіс “Безпека дорожнього руху”

На Херсонщині працює онлайн-сервіс “Безпека дорожнього руху”

Сервіс для українських водіїв “Штрафи UA” запустив Національну програму формування культури відповідального водіння в Україні. До цього проєкту уже активно приєднуються різні українські міста, які хочуть контролювати рівень безпеки дорожнього руху. Зокрема, одним із перших до цієї програми долучилися Херсонська та Одеська області. 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Начальник управління інформаційних технологій облдержадміністрації Микола Якименко прокоментував, що реалізація цього проєкту створює у людей розуміння, що кожен учасник дорожнього руху може внести свій внесок у поліпшення ситуації на дорогах і запобігти сумним наслідкам.

“Для нас є пріоритетом формування статусу області з високим рівнем безпеки дорожнього руху. Саме на це і націлена реалізація Національної програми формування культури відповідального водіння. Таким чином ми зможемо більш якісно контролювати ситуацію з ДТП на дорогах Херсонщини, а водії зможуть усвідомлено ставиться до свого стилю водіння”, - розповів Микола Якименко.

На сайті Херсонської облдержадміністрації у розділі "Безпека дорожнього руху" можна знайти в режимі реального часу таку статистичну інформацію: кількість та види порушень ПДР, середня швидкість в області, витрати пального, кількість різких прискорень та гальмувань автомобілів з місця та інше. 

Збір інформації для віджета здійснюється за допомогою сервісу "Безпечне водіння", який є частиною додатку "Штрафи UA" - платіжно-інформаційної системи для водіїв України, який працює з 2016 року.

Саме додаток був розроблений в рамках державно-приватного партнерства, за участю Міністерства інфраструктури України, для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину