Pik
Сьогодні, 16 Июля 2020
01.12.2017
565
0

На «гарячу лінію» надійшло 425 дзвінків

На Херсонщині працює антирейдерський штаб

Наступний – 2018 рік, оголошений Президентом України роком правопросвітницького проекту «Я маю право». Йдеться про інформування населення щодо  прав громадян та механізмів їхнього захисту. Реалізовує проект Міністерство юстиції України.

 Вчора, 30 листопада, у будівлі ОДА було підписано тристоронню угоду між  Головним територіальним управлінням юстиції в Херсонській області, Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області та Херсонською обласною державною адміністрацією про партнерство і ініціативі «Я маю право», передає ПІК.

Читайте також: На Херсонщині ловитимуть неплатників аліментів

Проект передбачає чотири напрямки – «Чужих дітей не буває» (боротьба з невиплатою аліментів), «Хабар за навчання-Стоп» (боротьба з корупцією у вишах), «Маски-шоу-Стоп» (запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес), «Агрорейдери-Стоп» (боротьба з рейдерством в АПК).

І як повідомив голова ОДА Андрій Гордєєв, антирейдерський штаб на Херсонщині створений давно – першим в Україні,  і його робота вже має результати – повернуті землі та врожай, а також попередження нападів рейдерів на господарства. 

«Антирейдерський штаб у нас засідав близько 25 разів, на «гарячу лінію» надійшло 425 дзвінків, 112 виїздів було в райони, здійснено координацію за 32-ма кримінальними провадженнями. Це якраз той результат, який дає нам впевненість в тому, що в  області бізнес може працювати спокійно і безпечно, заробляти, платити податки, а, відповідно, ми можемо планувати ремонти доріг, дитячих садочків і т.д», - зазначив Андрій Гордєєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину