Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
10.09.2018
227
0

На Херсонщині працівник страхової компанії привласнила понад 1 млн гривень

На Херсонщині працівник страхової компанії привласнила понад 1 млн гривень

Херсонською місцевою прокуратурою погоджено обвинувальний акт за обвинуваченням начальника одного з відділів страхової компанії, яка підозрюється у привласненні понад 1,1 млн.грн, передає ПІК з посиланням на прокуратуру області. 

Херсонською місцевою прокуратурою погоджено обвинувальний акт за обвинуваченням начальника одного з відділів страхової компанії у вчиненні злочинів передбачених ч.ч. 2, 3,4 ст.191 КК України.

Досудовим розслідуванням за процесуального керівництва прокурорів Херсонської місцевої прокуратури встановлено, що службова особа, жінка, 1990 року народження, до обов’язків якої входить  прийняття від страхових агентів грошей  за укладені договори обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності,  скориставшись відсутністю достатнього контролю з боку директора компанії за фінансовою дисципліною, розробила план протиправної діяльності, спрямованої на привласнення грошових коштів. 

Отримуючи від страхових агентів грошові кошти у готівковій формі, вона не вносила їх на рахунок відділення, а привласнювала та розпоряджалася ними на свій розсуд. Загалом працівниця присвоїла понад 1,1 млн.грн.

Наразі кримінальне провадження спрямовано до суду, державне обвинувачення буде підтримуватись Херсонською місцевою прокуратурою.

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину