Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
03.09.2019
1154
0

На Херсонщині посилили контроль за перевантаженими фурами (відео)

На Херсонщині посилили контроль за перевантаженими фурами (відео)

В Україні взялися за контроль багатотоннажок, які їздять із перевантаженням і нищать дороги. Сталося це після скандального відсторонення очільника Укртрансбезпеки. Нагадаємо, Михайлу Ноняку закидають корупційні дії. А доки опального чиновника перевіряють, на українських шляхах стає більше порядку. Як з недобросовісними операторами вантажних перевезень боряться на Херсонщині, йдеться у репортажі 24 каналу.
Спочатку знімальна група відвідала трасу Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. Дорога серед тих, які українські водії проклинають найчастіше, при тому, що її ремонтували менше року тому. Свою справу зробили багатотоннажки і тепер дорога знову в продавлених коліях.
-Жах просто, машину шкода. Я тут навіть не знаю, що сказати міністру інфраструктури,- говорить водій легковика В’ячеслав.
Фури до Миколаєва прямують через сусідню Херсонщину. Область на цьому не заробляє, натомість отримує вбиті дороги. Контролювати ситуацію на дорогах можливо лише завдяки ваговим комплексам. Таких на Херсонщині два, але вони фактично не працювали. Диво сталося лише після відсторонення керівника управління Укртрансбезпеки, той відповідав за увесь південь.
-Через ці пости проходять транзитом близько тисячі вантажівок за добу і середня плата, раніше була корупційна складова, за приїзд однієї вантажівки складала близько двохсот гривень. Тобто, ми говоримо про корупційну складову на добу близько двохсот тисяч гривень. Ми зараз працюємо цією збірною групою для того, щоб не допустити всіх цих корупційних дій, - розповів радник голови Херсонської ОДА, член робочої групи Богдан Ковальов.
Найбільше порушень вночі. В області створено робочу групу, яка контролює переміщення вантажівок. Сюди входять представники низки відомств. Менше, ніж за два тижні, через ваги пройшли майже 6 тисяч фур, виявлено 195 порушень. Тоді як до цього показників майже не було. Під час проїзду машини через ваги, кількість перевантаження відображує спеціальна програма на комп'ютері. Водії від такого контролю не в захваті, від камери втікають.
За перевантаження з власника фури береться спеціальна оплата. Вона в євро і вираховується за окремою формулою.
-Туди входять показники перевантаження як загальної маси транспортного засобу, так і перевантаження на осі. Також основним чинником це є відстань, - розповів в.о. начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Микола Стрижак.
Від початку перевірок в області вже зібрали 37 тисяч євро. Гроші йдуть у дорожній фонд. Щоб не платити, далекобійники намагаються хитрувати. У соцмережах створюють групи попередження. Та вже незабаром на Херсонщині планують встановити ще три вагові комплекси. На них буде онлайн-трансляція.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину