Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
29.11.2018
1116
0

На Херсонщині поповнюють запаси медикаментів на випадок воєнних дій

На Херсонщині поповнюють запаси медикаментів на випадок воєнних дій

Під час брифінгу у Херсонський ОДА директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко розповів, які зміни відбуваються у закладах охорони здоров’я із введенням воєнного стану, передає ПІК.

Він повідомив, що Департаментом охорони здоров’я підготовлений і виданий наказ щодо діяльності керівників та закладів охорони здоров’я в умовах сухопутної інтервенції, для того, щоб перейти у режим прийому, надання медичної допомоги відповідним категоріям постраждалих – політравми, вогнепальні поранення, опіки, контузії.

Віктор Короленко зазначив, що здійснюються заходи щодо оцінки наявних медикаментів та поповнюється незнижувальний запас медикаментів, який повинен бути забезпечений на випадок воєнних дій. Також відкликаються із відпусток керівники лікувально-профілактичних закладів. Він пояснив, що відпустки переносяться на період, коли буде закінчена дія воєнного стану.

«Тільки керівник закладу охорони здоров’я має право підпису на фінансових документах, має право створювати незнижувальний запас (медикаментів – ред.), має право створювати додаткові ліжка і здійснювати всі організаційні заходи», повідомив Віктор Короленко.

Також медичні заклади будуть посилено охоронятися і буде заборонено в’їзд не службового транспорту

Віктор Короленко також наголосив, що заклади охорони здоров’я, не зважаючи на воєнний стан, функціонують у звичайному режимі.

Читайте також: Що заборонять херсонцям під час воєнного стану?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину