Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
16.09.2020
308
0

На Херсонщині поліція завершила превентивні заходи у курортних районах

На Херсонщині поліція завершила превентивні заходи у курортних районах

На морському узбережжі Херсонщини упродовж трьох місяців поліція з дотриманням карантинних обмежень проводила превентивні заходи по забезпеченню публічної безпеки і порядку під час літнього оздоровчого сезону. Щодня понад 200 поліцейських несли службу у курортних Генічеському, Голопристанському, Скадовському та Каланчацькому районах.

Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Задля безпеки гостей та жителів курортних районів, на літній період там цілодобово працювали 4 поліцейські станції. Їх працівники оперативно реагували на повідомлення про злочини та правопорушення, а також займалися профілактичною роботою. Щоденно на охорону публічного порядку та безпеки громадян заступали піші, авто-, мото- та велопатрулі, які патрулювали прибережну зону та підтримували публічний порядок. Акваторію Чорного та Азовського морів на службових катерах патрулювали працівники відділення поліції в порту «Херсон».

На час курортного сезону поліція посилила заходи безпеки і на автошляхах, адже велика кількість людей виїжджала до місць відпочинку. На автодорогах до курортних районів цілодобово функціонували стаціонарні пости поліції для  надання допомоги водіям. За статистикою, оcнoвною пpичиною ДTП нa Xepcoнщинi у літній період стало пepeвищeння швидкості руху та порушення правил маневрування.

Також у курортних зонах працювали спільні СОVID-патрулі поліцейських та працівників інших служб. Правоохоронці перевіряли дотримання підприємцями та продавцями карантинних обмежень, законність виносної торгівлі, продаж підакцизних товарів, продуктів харчування, а також законність використання праці іноземців. На правопорушників складали адміністративні протоколи. На пляжах поліцейські проводили профілактичні бесіди з дітьми та їх батьками і нагадували відпочивальникам загальні правила поведінки на воді.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину