Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
04.11.2020
466
0

На Херсонщині поліція відкрила кримінальне провадження щодо підробки виборчої документації

На Херсонщині поліція відкрила кримінальне провадження щодо підробки виборчої документації

В Головне управління Національної поліції в Херсонській області звернувся керівник однієї з політичних партій, яка брала участь у місцевих виборах. Чоловік повідомив, що в Бехтерській територіальній виборчій комісії підробили підсумковий протокол. Наразі поліцейськими проводяться необхідні слідчі дії в рамках відкритого кримінального провадження.

В своєму зверненні заявник вказав, що в підсумковому протоколі ТВК кількість голосів, набраних однією з політичних сил, більш ніж вдвічі перевищує сумарну кількість голосів за цю партію, вказаних у результатах, отриманих дільничними виборчими комісіями. Тобто територіальна виборча комісія завищила результати голосування на користь певної партії. 

Як повідомив заступник начальника поліції Херсонщини Микола Вербицький, згідно з законодавством дані дії містять ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.158-3 Кримінального кодексу України «Підробка виборчої документації, включення до виборчої документації завідомо недостовірних відомостей». Наразі поліцейськими проводяться необхідні слідчі дії в рамках відкритого за цією статтею кримінального провадження. Санкція статті передбачає покарання в вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на строк п’ять років. Досудове розслідування триває.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину