Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
17.12.2020
343
0

На Херсонщині поліцейські вилучили близько 40 кілограмів піротехніки сумнівної якості

На Херсонщині поліцейські вилучили близько 40 кілограмів піротехніки сумнівної якості

Напередодні новорічних свят громадяни, особливо підлітки, масово купують піротехнічні вироби, не задумуючись над їх якістю та законністю продажу. А використання неякісної чи простроченої піротехніки, недотримання правил безпеки може призвести до нещасних випадків та пожеж. Тож, поліція Херсонщини розпочала перевірки щодо реалізації піротехнічних засобів.

Як розповів заступник начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції Ярослав Шанько, так сьогодні мобільна група з числа дільничних офіцерів та інспекторів дозвільної системи поблизу продовольчого ринку «Житлоселище» в м. Олешки побачила автівку, на капоті та даху якої були розкладені піротехнічні засоби. Власником продукції виявився 27-річний місцевий житель. Будь-яких документів, що підтверджували б сертифіковане виготовлення петард та феєрверків, у чоловіка не було. Тож у відношенні правопорушника поліцейські склали адміністративний протокол за ч.2 ст.160 КУпАП, а близько 40 кг піротехніки вилучили. Адмінматеріал та вилучене будуть направлені в суд. За скоєне правопорушення чоловікові доведеться сплатити штраф, а продукція буде конфіскована.

Ще одного правопорушника також виявили й поліцейські Чаплинського відділення поліції. Громадянина чекають ті ж самі санкції.

Поліція Херсонщини застерігає: щоб петарда чи салютна установка не стали у ваших руках вибухівкою і не призвели до каліцтва, слід пам’ятати наступні правила.

1. Петарди, феєрверки, салютні установки слід купувати тільки у спеціалізованих магазинах.

2. Всі ці вироби повинні мати сертифікати. Обов’язково до них додається інструкція державною мовою, в якій описані способи підготовки до запуску установки та її утилізації.

3. Звертайте увагу на дату виготовлення товару та термін його придатності.

4. Не зберігайте придбану піротехніку поблизу нагрівальних приладів, адже це може призвести до перегрівання та детонації.

Пам’ятайте: піротехнічні вироби можуть спричинити серйозні опіки чи травми рук, обличчя, очей. При використанні піротехніки слід обов’язково дотримуватись правил особистої безпеки!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину