Pik
Сьогодні, 24 Октября 2020
20.07.2020
752
0

На Херсонщині поліцейські склали понад 870 адміністративних протоколів за порушення правил карантину

На Херсонщині поліцейські склали понад 870 адміністративних протоколів за порушення правил карантину
Поліцейські закликають жителів та гостей області дотримуватись карантинних заходів та попереджають про відповідальність, передбачену за порушення Постанови Кабінету Міністрів України.

Поліцейські Херсонщини на постійній основі проводять відпрацювання з метою контролю за дотриманням карантинних вимог підприємцями, а також працівниками розважальних закладів та закладів громадського харчування. Поліція нагадує, що Кабінет Міністрів України обмежив роботу нічних розважальних закладів. Рейдові групи контролюють дотримання карантинних норм після 23:00 та до 7:00 години. Особлива увага приділяється профілактиці. Якщо правопорушники не реагують на зауваження, їх притягують до передбаченої законодавством відповідальності. 
За порушення карантинних вимог передбачена відповідальність за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», санкція якої передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом, від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 876 протоколів за порушення правил щодо карантину. З них: за порушення умов обсервації - 386 протоколів, за порушення самоізоляції - 27 протоколів, за порушення правил торгівлі – 187 протоколів,  75 - на водіїв за перевезення пасажирів понад норми, 201 протокол на інших порушників карантинних заходів. Усі складені матеріали передані на розгляд судів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину