Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
07.04.2020
972
0

На Херсонщині поліцейські склали адмінпротоколи на порушників правил обсервації

На Херсонщині поліцейські склали адмінпротоколи на порушників правил обсервації

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, з 6 квітня, набули чинності значно суворіші правила карантину. Відтепер заборонені прогулянки у парках і скверах, не можна пересуватися групами більше двох осіб або перебувати у громадських місцях без маски чи респіратора, або без документів. Людей старше 60 років на час карантину уряд зобов’язав до самоізоляції.

Також категорично заборонено самовільно залишати місця обсервації (ізоляції). Відтепер обсервація є обов'язковою умовою в'їзду в Україну. Всі громадяни, які повертаються з-за кордону та з тимчасово окупованої території через блокпости Херсонської області, зобов’язані два тижні під наглядом лікарів проходити обсервацію у спеціально визначених місцях задля їх власної безпеки та унеможливлення поширення коронавірусної інфекції. Поліція пильно стежить за дотриманням правил обсервації і така практика запроваджена майже в усіх країнах.

За вихідні дні на Херсонщині працівники поліції виявили двох громадян, що повернулися з-за кордону і порушили правила обсервації. Громадяни самовільно залишили пункт обсервації, тим самим, наражаючи на небезпеку оточуючих. Правоохоронці швидко розшукали їх та склали адміністративні протоколи. Тепер їм загрожує штраф від 17 тисяч до 34-х тисяч гривень.

Крім того, п’ятеро жителів Херсонської області, які повернулися з Польщі і проходили обстеження у лікарні, відмовилися від обов’язкової у таких випадках обсервації. Вони погрожували лікарям, поводилися агресивно та  нецензурно висловлювалися у відношенні до медиків, які хотіли їм допомогти. Тож, медпрацівники були вимушені викликати наряд поліції. Правоохоронці роз’яснили цим громадянам правила карантину, які нині діють в Україні, після чого вони погодилися пройти двотижневу обсервацію. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину