Pik
Сьогодні, 23 Ноября 2020
28.02.2019
598
0

На Херсонщині поліцейські розшукали школярку, яка втекла з уроків з невідомою жінкою

На Херсонщині поліцейські розшукали школярку, яка втекла з уроків з невідомою жінкою

14-річна дівчина втекла з уроків – сіла в авто з невідомою жінкою та поїхала у невідомому напрямку. Вчитель одразу зателефонувала батькам і в поліцію, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Того дня в школу прийшла молода жінка, представилася практикуючим юристом і хотіла поговорити з учителем про проблему булінгу в її класі, де діти нібито цькують 14-річну однокласницю. Вчитель вперше почула про булінг від жінки та дівчини, учні класу також заперечували цей факт. Після розмови з вчителем юрист пішла, але на наступний урок не з’явилася і сама нібито жертва цькування. Діти бачили, як їх однокласниця сіла в автомобіль з жінкою-юристом і вони разом поїхали у невідомому напрямку.

Поліцейські перевірили сторінку зниклої у соціальній мережі та встановили особу жінки, яка приїжджала в школу. Нею виявилася студентка, яка в Херсоні проходить практику у юриста. Студентка розповіла, що познайомилася зі школяркою через інтернет і та написала, що її ображають однокласники. Ця тема зацікавила студентку, адже вона писала наукову роботу щодо проблеми булінгу та захотіла допомогти дівчині, а також на практиці застосувати свої теоретичні знання по наданню допомоги жертвам цькування в школі. Разом з братом на його автомобілі студентка приїхала в Голопристанський район, де зустрілася зі школяркою та вчителем. Після з’ясування ситуації неповнолітня попросила студентку відвезти її в Херсон до бабусі, яка нібито чекає на неї. Повіривши дівчині, студентка дозволила школярці разом з ними поїхати в Херсон. Після того, як неповнолітня вийшла в Херсоні, практикуюча юрист нічого про неї не знала. На телефонні дзвінки школярка більше не відповідала. З’ясувалося, що в Херсоні у неї немає бабусі.

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, поліцейські пошукові групи перевіряли розважальні заклади, де збирається молодь. Приблизно о 21:00 неповнолітня вийшла на зв’язок і її виявили неподалік від  розважального центру. З нею було все добре, жертвою злочину вона не стала.

Неповнолітня пояснила поліцейським, що захотіла розважитися в обласному центрі, тому розповіла студентці про неіснуючу бабусю в Херсоні і попросила до неї відвезти. Ювенальні поліцейські провели бесіди з учителем та однокласниками дівчини, факт булінгу не підтвердився.

Школярку відвезли додому, з нею провели профілактичну бесіду. Також поліцейські поговорили зі студенткою і пояснили їй, що вона не уповноважена вирішувати проблеми булінгу в школі, а була зобов’язана повідомити про це відповідні органи.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину