Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
09.01.2018
1023
0

Під час відпрацювання виявили у воді сіток загальною довжиною 1 кілометр

На Херсонщині поліцейські піймали двох браконьєрів

У 200-метровій  сітці, яку вилучили у двох  браконьєрів на Херсонщині, знаходились такі види риби як  товстолоб, судак, щука, білий амур, карась, окунь та лящ.

Про це ПІК повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області. Затримали браконьєрів працівники відділення поліції в порту «Херсон» в ході відпрацювання акваторії Дніпра.

Поліцейські в районі Кардашинського кар’єру помітили надувний човен. В ході перевірки поліцейські встановили, що двоє громадян, які перебували на човні, здійснюють лов риби в забороненому місці.

Як розповів начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков, 33-річні мешканці Голопристанського району в порушення правил рибальства здійснювали лов риби на зимувальній ямі. На момент перевірки у 200-метровій сітці знаходились риби виду товстолоб, судак, щука, білий амур, карась, окунь та лящ.

 Заподіяна шкода складає майже 5500 гривень. Човен та знаряддя лову вилучені. Попередня правова кваліфікація – ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».

У ході подальшого відпрацювання працівники поліції виявили у воді ще кілька місинових сіток загальною довжиною 1 кілометр. Водні біоресурси, які знаходились в сітках, поліцейські випустили в природне середовище, а сітки конфіскували.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину