Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
15.08.2017
566
0

На Херсонщині почав діяти штаб захисту аграріїв від рейдерів

На Херсонщині почав діяти штаб захисту аграріїв від рейдерів

На Херсонщині почав працювати штаб оперативного реагування на випадки захоплення земель аграріїв чи зібраного ними збіжжя.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку ОДА, передає ПІК.

До складу штабу увійшли керівники Херсонської ОДА, органів юстиції Херсонської області, правоохоронці та представники аграрного бізнесу безпосередньо.

Міністр юстиції Павло Петренко нагадав, що з минулого року в Україні діє законодавство, яке передбачає до 10 років ув’язнення усім, хто причетний до спроб рейдерського захоплення.

Він також зауважив, що ідея створення таких штабів у аграрних регіонах виникла всього тиждень тому, під час його зустрічі з аграріями Херсонщини.

Читайте також: Міністр юстиції в Херсоні закликав кохатися

«Ми почули наших аграріїв і разом з місцевою владою мали спрацювати дуже оперативно, адже проблема захоплень стоїть неймовірно гостро. Не пройшло й тижня, як Херсонщина стала першим регіоном в Україні, в якому почав діяти такий штаб. Ми кажемо і ми робимо», - наголосив очільник Мін’юсту.

Петренко також зазначив, що при Головному територіальному управлінні юстиції в Херсонській області функціонує «гаряча лінія», за якою можна отримати консультації з питань складання та подання скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, а також інших питань, що стосуються діяльності територіального органу юстиції: 098-981-65-12 та 066-877-53-89.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину