Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2018
16.10.2018
158
0

На Херсонщині побудують історичний комплекс «Лицарі степу»

На Херсонщині побудують історичний комплекс «Лицарі степу»

На Херсонщині у селі Тягинка встановили пам'ятний знак – камінь, на місці якого побудують історичний комплекс «Лицарі степу».

Про це передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену у групі «Новини Берислава» у Фейсбук.

«Цієї неділі у селі Тягинка Бериславського району відбувся захід приурочений до Дня Українського козацтва, Дня захисника України та Святої Покрови Пресвятої Богородиці.

Не випадково було обрано саме це історичне місце, адже у 1492 році тут – біля фортеці Тягинь відбувалися бойові дії за участю козаків – що в подальшому й стало першою документальною згадкою про них.

У рамках святкування було встановлено та освячено пам'ятний знак – камінь, на місці якого, за словами депутата Херсонської обласної ради та мецената закладання каменю Віктора Помазнюка, через 3-4 роки побудують оглядовий майданчик, з якого виднітиметься городище, де раніше знаходилась фортеця», - йдеться у повідомленні.

Як повідомив ПІК Віктор Помазнюк, історичний комплекс включатиме в себе оглядовий майданчик, де зможуть милувати пейзажем туристи.

«Там буде історичний комплекс «Лицарі степу», що включатиме в себе оглядовий майданчик з якого можна буде дивитися на Дніпро та на залишки фортеці, - розповів Віктор Помазнюк. – Вже є один проект, проте вирішили ним не обмежуватися і тому проведемо конкурс, щоб розглянути більше проектів. Ми б хотіли, щоб туристи, які прибувають на відпочинок на моря на Херсонщину, приїздили сюди».

 

 file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину