Pik
Сьогодні, 20 Февраля 2020
31.05.2019
409
0

На Херсонщині підприємця оштрафували на 78 тисяч гривень за дешеву горілку і дорогі цигарки

На Херсонщині підприємця оштрафували на 78 тисяч гривень за дешеву горілку і дорогі цигарки

В Іванівському районі підприємця оштрафували на 78 тисяч гривень, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

Під час фактичної перевірки приватного підприємця Іванівського району, проведеної ревізорами Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наприкінці травня цього року, було виявлено, що підприємець самостійно встановив роздрібні ціни на алкогольні напої, які виявилися значно нижчими від законодавчо встановлених роздрібних цін. Крім цього, він продавав горілку з фальсифікованими марками акцизного податку. А от ціни на тютюнові вироби були самостійно значно завищені. Підприємець також не мав ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюновими виробами.

За встановлені суттєві порушення в сфері обігу підакцизних товарів до платника податків застосовано 77,8 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Під час перевірки інших закладів роздрібної торгівлі Іванівського району ще 2 підприємці реалізовували алкогольні напої та «забули» придбати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. До кожного із порушників застосовано 23,8 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину