Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
07.02.2018
683
0

На Херсонщині перевірять, чи ділять дітей на «перший та другий ґатунок»

На Херсонщині перевірять, чи ділять дітей на «перший та другий ґатунок»

У Центр допомоги учасникам АТО Херсонської ОДА надійшов сигнал про те, що дітей, які отримують безкоштовне харчування, в деяких селах годують окремо від «нормальних» і дають порції менші, ніж іншим, в інших - садять поряд за стіл, але ті, хто харчуються безкоштовно, отримують кашу з підливкою, без м'яса - на відміну від інших. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила керівник центру допомоги учасникам АТО Херсонської ОДА Наталія Возаловська,  передає ПІК.  

"Все! Мене порвало. Мені гидко від коронованих, хамовитих, гонорових, бездушних депутатів різних рівнів. На людях кричать про свою безмежну любов до наших захисників, б"ють себе в груди, які вони патріоти, а насправді кидають кістку, а то й не кидають, але краще б взагалі не напружувалися. Я не буду писати про те, як нам дається ця підтримка і допомога. Напишу про те, як це роблять деякі органи місцевого самоврядування. У кількох селах, це ті, про які нам сказали хлопці, було прийнято рішення про безкоштовне харчування дітей учасників АТО та інших пільгових категорій. В одних селах спочатку годують "нормальних" дітей, а потім "бюджетних", яким дають половину порції "нормальної! дитини. У інших дітей годують разом, за одним столом, але одним дають одні страви, з м'ясом, котлетками, а "бюджетним" кашку з підливкою і салатик. Це що за приниження? Ніби і прийняли рішення, яле трясця, що за розділення дітей? Що за жлобство?", - написала Возаловська. 

"Ми обов"язково поїдемо у ці школи і зайдемо до вєлікіх ізбранних. І не тільки для того, щоб подивитися у їх ясні очі", - написала вона.

Наразі конкретно населені пункти, звідки надійшли такі сигнали, не оприлюднюються - для перевірки туди відправляться представники центру допомоги учасникам АТО Херсонської ОДА. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину