Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
04.08.2020
428
0

На Херсонщині перевіряють на COVID-19 працівників дитячих оздоровчих таборів

На Херсонщині перевіряють на COVID-19 працівників дитячих оздоровчих таборів

На засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася 29-го липня, було дозволено роботу дитячих оздоровчих таборів, але з умовою, що заклади до початку роботи мають забезпечити проведення тестування працівників на COVID-19.  Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Сьогодні на селекторній нараді директор Департаменту здоров'я Віктор Короленко повідомив, що наразі у Херсонській області на COVID-19 вже обстежено 208 працівників дитячих оздоровчих таборів. 

За його словами, в Скадовському районі обстежено працівників семи дитячих оздоровчих таборів - 114 осіб. Також обстеження проводилося й в Генічеському районі. Там на COVID-19 перевірили працівників трьох таборів - 94 особи. 

Крім цього, очільник Департаменту охорони здоров'я додав, що проводиться й обстеження працівників пансіонатів, готелів та баз відпочинку, які працюють в Голопристанському, Скадовському, Генічеському та Каланчацькому районах. Так, тільки за останній тиждень на COVID-19 протестовано 208 осіб, за весь час - 917. Жодного випадку захворювання на коронавірус серед перевірених осіб не виявлено.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину