Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
10.11.2018
231
0

На Херсонщині перебуває делегація Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM)

На Херсонщині перебуває делегація Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM)

До херсонських рятувальників знову прибула делегація Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) на чолі з її Президентом Брайаном Абботтом. Про це ПІК повідомили у ГУ ДСНС в Херсонській області.

Місія працює у напрямках допомоги пожежним відповідним оснащенням, а також проведення спеціальних тренінгів і навчань пожежних-рятувальників. Навесні представники місії вже перебували на Херсонщині з метою налагодження співпраці. Тоді американці детально ознайомилися з наявним матеріально-технічним оснащенням пожежних підрозділів, зокрема, 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Олешківського району. Зараз місія привезла гуманітарну допомогу - комплекти бойового одягу і апарати на стисненому повітрі для 21-ї ДПРЧ.

 Інструктори провели з олешківськими рятувальниками практичні заняття з особливостей роботи в привезених апаратах та бойовому одязі, а також взяли участь в тактичних навчаннях біля с.Нечаєве за темою: «Гасіння пожеж в екосистемах». Вони наочно побачили специфіку гасіння пожеж в лісі, як це провадиться на Херсонщині і поділилися алгоритмом дій американських вогнеборців по ліквідації таких пожеж. Діями херсонських рятувальників американські інструктори залишилися задоволені.

Враховуючи необхідність створення на Херсонщині місцевої пожежної охорони, у рамках візиту делегації відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад з питань обміну досвідом з експертами IFRM у сфері протипожежного захисту ОТГ.

 S1000262

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину