Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
20.07.2018
258
0

На Херсонщині пенсіонерка віддала шахраям 20 тисяч гривень та 900 доларів США

На Херсонщині пенсіонерка віддала шахраям 20 тисяч гривень та 900 доларів США

77-річна жінка віддала шахрайці всі заощадження під приводом отримання призу при розіграші лотереї, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Поліцейські з’ясували, що пенсіонерку на вулиці зупинила невідома жінка та розповіла, що один з магазинів побутової техніки проводить лотерею та вручила їй дисконтну картку з кодом. За цим кодом учасникам розіграшу по телефону повідомляли, який саме приз вони виграють. Тож потерпілій повідомили, що вона може стати щасливою власницею морозильної камери.

Під час цієї бесіди до жінок підійшов чоловік з такою ж дисконтною карткою та заявив свої права на виграш. Як з’ясувалося згодом, він був підставною особою.

«Представниця магазину» повідомила, що за умовами лотереї має бути тільки один переможець. Тож приз дістанеться тому, у кого на даний час є більша сума грошей. Чоловік одразу показав 20000 гривень. Пенсіонерка не мала при собі готівки, але запропонувала принести гроші.

Жінка взяла вдома 900 доларів США та 20000 гривень. Шахрайка поклала їх у конверт, запечатала, віддала потерпілій і сказала, що вона може показати цей конверт в касі магазину та отримати свій приз. Вже в магазині жінці розповіли, що ніяких акцій чи розіграшів вони не проводять. Після цього потерпіла  розкрила конверт і побачила, що замість грошей, там нарізана газета.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину