Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
26.10.2018
405
0

На Херсонщині ОТГ зволікають із впровадженням у себе посад інспекторів праці

На Херсонщині ОТГ зволікають із впровадженням у себе посад інспекторів праці

На Херсонщині об'єднані територіальні громади зволікають із впровадженням у себе посад інспекторів праці, передає ПІК з посиланням на Укрінформ.

В тих же ОТГ, де інспектори праці наразі вже є, ними не проведено жодної інспекційної перевірки місцевих підприємців для виявлення найманих робітників, які працюють без належного оформлення трудових відносин та сплати податків до бюджету.

Про це поінформувала у середу в Херсоні перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Тамара Франкевич.

"На сьогодні із 27-ти громад у нас лише 8 інспекторів праці (в ОТГ - ред.), всього-на-всього. Із цих 8-ми інспекторів праці цих 8-ми громад тільки 3, вважаємо, включились до роботи. Але інспекційних відвідин, тобто перевірок, не проведено ні одним інспектором ні однієї громади", - розповіла Франкевич.

Як вона зазначила, у вказаних трьох громадах інспектори праці наразі займаються роз'яснювальною роботою, "щоб роз'яснити, спонукати людей, щоб вони офіційно оформлювались (на роботу - ред.), щоб були люди захищені, щоб йшов стаж (трудовий - ред.) і так далі".

 Як раніше передавав ПІК, бюджети громад не наповнюються, бо місцева влада не хоче сваритися з місцевими бізнесменами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину