Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
07.02.2018
308
0

9 ОТГ Херсонської області запустили 3 онлайн - послуги

На Херсонщині ОТГ стають більш доступними та відкритими
Сьогодні одразу 9 об’єднаних територіальних громад Херсонської області запустили 3 онлайн-послуги, затребувані місцевими жителями. Про це повідомив координатор Проекту iGov в  Херсонській області Павло Кулик, передає ПІК

Відтепер на порталі державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua/) кожен бажаючий може звернутися до голови ОТГ(https://igov.org.ua/service/11/general), записатися до нього на прийом (https://igov.org.ua/service/702/general) або ж зробити запит на отримання публічної інформації (https://igov.org.ua/service/161/general). Для замовлення вказаних Інтернет-послуг достатньо перейти за посиланнями та виконати нескладні покрокові інструкції.

Такі прогресивні нововведення запровадили Борозенська ОТГ (Великоолександрівський район), Великокопанівська та Виноградівська ОТГ (обидві – Олешківський район), Гладківська ОТГ (Голопристанський район), Кочубеївська ОТГ (Високопільський район), Любимівська і Тавричанська ОТГ(обидві – Каховський район), Станіславська ОТГ (Білозерський район) та Іванівська ОТГ (Іванівський район).

Застосування сучасних онлайн-сервісів не тільки зекономить час і зусилля жителів громад, але й допоможе наблизити місцеву владу до громадян, зробити її прозорішою.
Раніше на Херсонщині відповідні електронні послуги були запроваджені в обласній та усіх районних державних адміністраціях.
 
 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину