Pik
Сьогодні, 15 серпень 2018
05.03.2018
412
0

На Херсонщині офіційних мільйонерів стало більше

На Херсонщині офіційних мільйонерів стало більше

За перші два місяці деклараційної кампанії, на Херсонщині зафіксовано 11 громадян, які прозвітували про отримання у минулому році доходів у розмірі більш як 1 мільйон гривень. У відповідному періоді 2017 року налічувалося 6 таких громадян.

Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Херсонській області Олена Грищук, передає ПІК з посиланням на прес-службу відомства.

Загалом у податкових деклараціях про майновий стан і доходи офіційні мільйонери повідомили про майже 128 мільйонів гривень прибутків, отриманих у 2017 році. З таких доходів їм доведеться сплатити до бюджету майже 2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 197 тисяч гривень військового збору.

Свої понадмільйонні статки 2 декларанта отримали від здійснення операцій з продажу нерухомого або рухомого майна, також 2 – від надання майна в оренду, 1 – від заробітної плати, а решта – від інших видів доходів.

Найбільше мільйонерів  Херсонщини проживають в обласному центрі

Варто зазначити, що переважна більшість мільйонерів знаходяться у Херсоні – 10 осіб і один – у Скадовському районі.

Нагадаємо, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, триватиме до 2 травня 2018 року. Отримати консультації щодо порядку заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи можна в органах фіскальної служби за місцем реєстрації громадянина.

Читайте також про те, хто на Херсонщині найбагатший:

ТОП-17 голів державних адміністрацій

 ТОП-22 голів районних і обласної рад

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину