Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
22.10.2020
331
0

На Херсонщині обговорили питання забезпечення водою Автономної Республіки Крим

На Херсонщині обговорили питання забезпечення водою Автономної Республіки Крим

Проблеми водопостачання на територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в контексті окупації півострова обговорили сьогодні в облдержадміністрації під час міжнародної конференції «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації». Захід відбувся дистанційно, у форматі відео-зв’язку, за участю представників центральних органів влади, дипломатичного корпусу та громадських організацій, які опікуються темою деокупації Кримського півострова. 

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Спекуляції довкола можливого відновлення водопостачання до Криму перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джепарова назвала елементами гібридної війни, методи якої регулярно використовує держава-окупант. 

«Ми констатуємо, що впродовж цього року Російська Федерація зосередила всі зусилля на відновленні водопостачання з материкової частини України. Це питання окупанти виносять на всі можливі міжнародні майданчики, ініціюють відповідні звернення. Все це – елементи гібридної війни», - наголосила вона.

Рекомендації, сформовані під час конференції, використовуватимуться для реалізації політики щодо тимчасово окупованих територій на регіональному та державному рівнях, а також будуть передані міжнародним організаціям для спільної боротьби за деокупацію Криму.

Окрім того найближчим часом на Херсонщині проведуть ряд заходів щодо актуальних питань окупованих територій. Так, планується обговорити шляхи протидії фейкам і дезінформації, яку поширюють окупанти, а також проблему мілітаризації півострова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину