Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
16.05.2018
537
0

На Херсонщині обговорили перспективи розвитку молочного бізнесу в Україні

На Херсонщині обговорили перспективи розвитку молочного бізнесу в Україні

У Херсонській області пройшло виїзне засідання наглядової ради Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», передає ПІК з посиланням на прес-службу Мінагрополітики. 

Під час виїзного засідання було розглянуто результати проекту у 2017 році та схвалено робочий план на 2018 рік. Також заступник Міністра Віктор Шеремета відвідав дві сімейні ферми в Херсонській області, які продемонстрували досягнуті результати завдяки підтримці Проекту. 

У зустрічі взяли участь представники Мінагрополітики, Посольства Канади в Україні, Дніпропетровської, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської ОДА, організації Об’єднання співробітництва для міжнародного розвитку (SOCODEVI), керівники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, дорадчих служб.

Довідково:

«Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні» (2014-2021 рр. ) об’єднає 5000 малих та середніх молочних виробників у мережу фермерів, підприємців, кооперативів та кооперативних об’єднань, здебільшого, у чотирьох регіонах:  Дніпропетровській, Херсонській, Львівській, Івано-Франківській областях. Семирічний проект планує закріпити досягнення попереднього проекту «Покращення конкурентоспроможності молочного сектору в Україні» (2008-2014).

Проект фінансується за рахунок коштів Уряду Канади, а саме Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (МЗСТР), Екофонду Данон в Україні, МБФ «Добробут громад», Дніпропетровської та Львівської обласних державних адміністрацій. Проект впроваджується агенцією SOCODEVI з Квебеку, Канада.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину