Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
02.04.2019
495
0

На Херсонщині не допущено привласнення гідротехнічної споруди вартістю понад 5 мільйонів гривень

На Херсонщині не допущено привласнення гідротехнічної споруди вартістю понад 5 мільйонів гривень

Господарським судом Херсонської області розглядався спір за позовом агропромислового підприємства, яке намагалося визнати право власності на споруду водонакопичувача, який знаходиться на території Широкобалківської сільської ради Білозерського району та використовується для зрошення землі, повідомляє Прокуратура Херсонської області, передає ПІК.

З метою захисту інтересів держави в розгляд справи вступила прокуратура.

У ході розгляду справи встановлено, що у 2015 році агрофірма незаконно зареєструвала право власності на спірну гідротехнічну споруду, яке в подальшому було скасовано судом, у зв’язку з чим Широкобалківська сільська рада зареєструвала право власності за собою.

Незважаючи на те, що у підприємства відсутні документи, які підтверджують право власності на гідротехнічну споруду, комерційна структура намагалася набути право власності на меліоративну систему в судовому порядку.

Ураховуючи безпідставність позовних вимог, місцевий господарський суд відмовив у їх задоволенні, при цьому задовольнивши позов третьої особи щодо визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно за агрофірмою. Загальна площа водойми становить майже 4 га оціночною вартістю майже 5,2 млн.грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину