0

На Херсонщині нагороджено кращих спортсменів та тренерів року

21 грудня на базі туристичного комплексу «Фрегат» відбулася урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини», повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Цей захід зібрав не тільки номінантів, а й спортсменів, тренерів, керівників провідних спортивних федерацій області.

У першій номінації визначалися кращі спортсменки року. Перше місце отримала Олена Кремзер - бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок до 23 років з вільної боротьби. У цій номінації друге та третє місце посіли переможниця Гран-прі Європи, рекордсменка світу, учасниця Олімпійських ігор 2016 року зі стрільби із лука Анастасія Павлова і Алла Белінська - бронзова призерка чемпіонату Європи серед жінок до 23 років з вільної боротьби.

Кращими спортсменами року стали Дмитро Міхай - бронзовий призер чемпіонату світу, фіналіст Олімпійських ігор 2016 року з академічного веслування та бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби Кирило Мєшков зайнявши перше та друге місце відповідно. А третє місце в цій номінації розділили Олексій Селіванов та Сергій Сохацький - срібні призери чемпіонату Європи серед молоді з академічного веслування.

У третій номінації визначено кращого тренера року, якими стали Олександр Бакарасєв та Валентин Науменко - тренери бронзового призера чемпіонату світу, фіналіста Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з академічного веслування Дмитра Міхая. Друге місце в цій категорії посіли Денис та Максим Баірови - тренери бронзової призерки чемпіонату світу серед жінок до 23 років з вільної боротьби Олени Кремзер. 3 місце в номінації – Андрій Мєшков - тренер бронзового призера чемпіонату Європи з боротьби вільної Кирила Мєшкова.

IMG_5159(1)_1

Сенсаціями спортивного року стали Катерина Дудченко - срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді з  академічного веслування та переможниця чемпіонату світу та Європи серед кадетів з вільної боротьби Антонина Кулагіна.

У номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту» нагороджено Кітченко Миколу - переможця чемпіонату світу з Комбат самозахист ІСО (International Cомbаt Organisation), переможця чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА Богдана Сироштана та Владислава Микитася  - срібного призера чемпіонату світу, бронзового призера чемпіонату Європи з тайського боксу Муей Тай.

«Сильними духом» визнано наших чемпіонів: Єлизавету Мерешко - п’ятиразову переможницю та триразову срібну призерку чемпіонату Європи з плавання; Яну Лебєдєву - срібну призерку чемпіонату світу та Європи, рекордсменку світу та Європи з легкої атлетики; Наталію Урсуленко - бронзову призерку чемпіонату Європи з легкої атлетики; Світлану Півень – переможницю та срібну призерку чемпіонату Європи з легкої атлетики; Дмитра Грицаєнка – срібного та бронзового призера чемпіонату світу з пауерліфтингу; Еллу Бенедик – тренера п’ятиразової переможниці та триразової срібної призерки чемпіонату Європи з плавання Єлизавети Мерешко.

Кращим ветераном у спорті  визнано Людмилу Пушкіну - переможницю чемпіонату світу з легкої атлетики у категорії «Мастерс».