Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
22.01.2018
202
0

На Херсонщині надходження ПДВ склали 1,4 мільярда гривень

На Херсонщині надходження ПДВ склали 1,4 мільярда гривень

Протягом 2017 року економічно активні підприємства Херсонської області наростили на 40 відс. або на 406 млн. грн. сплату податку на додану вартість з вироблених на Україні товарів, ніж у позаминулому році. В абсолютній сумі до державного бюджету херсонські платники перерахували 1,4 млрд. грн. податку на додану вартість.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області, передає ПІК.

Дієвий механізм контролю за нарахуванням і сплатою ПДВ надає можливість представникам сумлінного бізнесу своєчасно отримати бюджетне відшкодування податку. Станом на 01.01.2018 платники Херсонщини отримали на розрахункові рахунки 697 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ, проти 414 млн. грн. у 2016 році.

За інформацією спеціалістів управління обслуговування платників фіскальної служби області на Херсонщині сплату податку на додану вартість забезпечують 3892 платника. Переважна більшість з них юридичні особи або 3551 суб’єкт господарювання мають можливість за рахунок впровадження сервісних податкових новацій контролювати максимально прозорий процес нарахування,  сплати ПДВ та повернення бюджетних коштів бізнесу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину