Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2020
05.01.2018
410
0

На Херсонщині набирають прикордонників на контракт

На Херсонщині набирають прикордонників на контракт

Протягом минулого року лави Херсонського прикордонного загону поповнили понад 150 військовослужбовців з числа цивільної молоді, передає ПІК

Усі вони успішно пройшли навчання в Центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. генерала Момота і тепер служать в підрозділах охорони кордону на Херсонщині та Миколаївщині.

І як повідомили у прес-службі прикордонного загону, цього року відомство продовжує набір на військову службу за контрактом. Кандидатами можуть бути громадяни України віком від 18 до 40 років, з освітою не нижче за повну середню, а також придатні за станом здоров’я та психологічно-професійними якостями.

Військовослужбовцям за контрактом держава гарантує достойну зарплату (на даний час від 7000 до 8500 гривень з додатковими виплатами під час прийняття участі в Антитерористичній операції), службове житло і право на постійне житло при вислузі 20 років, безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу у відомчих лікувальних закладах.

Також прикордонники- контрактники мають можливість кар’єрного зростання, вступу до Національної академії Державної прикордонної служби на перший курс за окремим конкурсом. Бажаючих пов'язати своє життя з прикордонною службою чекають за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська 175. Довідки за тел. 099 6739943.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину