Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
27.09.2018
598
0

На Херсонщині на сказ захворіла телиця – лікування пройшли господарі і сусіди

На Херсонщині на сказ захворіла телиця – лікування пройшли господарі і сусіди

На Херсонщині господарям хворої на сказ телиці та їх сусідам, що допомагали її рятувати, довелося пройти курс лікування.

Про це передає ПІК з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в області.

В одному із сіл Новотроїцького району господар, пригнавши квітневого вечора телицю з пасовища, хоча і звернув увагу на її неспокійну поведінку, збудження та ревіння, до ветлікаря не звернувся. Наступного дня у тварини почалися судоми, пінисті виділення з ротової порожнини, однак і це не змусило селянина скористатися кваліфікованою допомогою.

Він, за порадою одного з односельців, намагався залити телиці в ротову порожнину лікувальну суміш, покликавши сусідів на допомогу. І тільки коли таке «лікування» не дало бажаного ефекту, зачинив хвору тварину в окремому приміщенні та повідомив про біду завідувача місцевого ветеринарного пункту.

Внаслідок некваліфікованого «лікування» телиця загинула. Працівник ветеринарної служби відібрав матеріал для дослідження, в ході якого було виявлено захворювання на сказ. Господарі, які намагалися власними силами лікувати телицю та сусіди, що їм допомагали були ослинені твариною, тому негайно пройшли курс лікування.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину