Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
06.08.2018
911
0

На Херсонщині, на межі розмежування з Кримом, хочуть створити ВЕЗ

На Херсонщині, на межі розмежування з Кримом, хочуть створити ВЕЗ

На наступному Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» зроблять акцент на деокупацію Криму, а на межі розмежування з тимчасово окупованою територією АР Крим в Херсонській області хочуть створити вільні економічні зони.

Про це сьогодні, 6 серпня, на прес-конференції повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК. У прес-конференції також взяв участь Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш.

«Ми хочемо розвивати Херсонщину як приклад для окупованих територій, - відзначив голова ОДА - Сьогодні ми розглядаємо можливості щодо створення вільних економічних зон на межі розмежування (з АР Крим – ред.)».

Він пояснив, що дуже багато бізнесу пішло з Криму після окупації і необхідно створити умови  для того, щоб цей бізнес повернувся на Херсонщину, що межує з тимчасово окупованим Кримом. Для цього бізнесу необхідні умови, підтримка, каже Гордєєв.

Він також відзначив, що на минулому Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» було зроблено акцент на  екоінвестиціях, а на наступних  зроблять акцент на деокупацію Криму

«Думаю, що зробимо певний такий акцент під час «Таврійських горизонтів» саме на деокупацію Криму, саме на створення можливостей інфраструктурних, туристичних і бізнесових на території Херсонської області», - сказав голова Херсонської ОДА.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину