Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
02.11.2017
339
0

Коли забув, що батько…

На Херсонщині модно не платити аліменти

Цьогоріч на Херсонщині примусово стягнуто аліменти з 38-ми горе-татусів, які у загальній сумі заборгували своїм дітям понад 700 тисяч гривень, передає ПІК.

 А один з чоловіків і взагалі вмудрився назбирати 52 тис. гривень несплачених аліментів!

Між іншим, жага зекономити на власних дітях інколи обертається й більш серйозними проблемами для батьків. Так, саме аліменти стали причиною не випуску закордон 64-х мешканців регіону, десятьох з них затримали просто під час перетину кордону.

Наразі у стадії виконання в області перебувають 19096 виконавчих проваджень щодо несплати аліментів і 4327 аналогічних виконавчих проваджень знаходяться в бухгалтеріях. Таку інформацію ПІК надали в Головному територіальному управлінні юстиції в Херсонській області.

На даний час  мінімальний розмір аліментів на дитину в Україні складає 50% від прожиткового мінімуму дитини, який до 6-ти років становить 1426 грн (відтак сума аліментів не може бути меншою за 713 грн.), а в віці від 6 до 18 років – 1777 грн. (мінімальна сума аліментів – 889 грн.).

Згідно із законодавчою нормою, прийнятою у травні цього року, в Україні встановлено верхню межу суми аліментів – десять прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку. Це 14-18 тис. грн.

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину