Pik
Сьогодні, 17 Грудня 2018
15.06.2018
487
0

На Херсонщині легалізують робочі місця – вражаючі факти

На Херсонщині легалізують робочі місця – вражаючі факти

Про результати роботи кількох останніх рейдів  робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення інформує ПІК з посиланням на прес-службу Головного управління ДФС у Херсонській області та АР Крим.

В одному із магазинів, який розташований у Новій Каховці, представники контролюючих органів встановили факт здійснення несанкціонованої підприємницької діяльності, тобто без належної державної реєстрації.

Під час обстеження вже іншого об’єкта – «Ательє» робоча група знову встановила факт надання послуг особою, яка не пройшла відповідну реєстрацію, як того вимагають норми податкового законодавства.

Наслідком цих відвідувань стало те, що відтепер ці підприємці не лише зароблятимуть кошти, а й офіційно поповнюватимуть бюджети територіальних громад, адже пройшли процедуру державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності.

У Бериславському районі упродовж травня робочі групи провели 6 таких рейдів, у двох із них встановлено нелегальну діяльність. В одному – «типова» несанкціонована підприємницька діяльність, яку бізнесмен згодом виправив – пройшов державну відповідну реєстрацію.

А от результати другого  вразили навіть представників контролюючих органів. Після проведення з бізнесменом роз’яснювальної роботи офіційне місце роботи отримали   29 найманих працівників.

Довідково. На Херсонщині продовжують функціонувати робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, до складу яких входять представники різних контролюючих органів, у тому числі й Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину