Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
06.04.2019
530
0

На Херсонщині колишній чиновник сплатить штраф за невчасно подану декларацію

На Херсонщині колишній чиновник сплатить штраф за невчасно подану декларацію

Працівника Новотроїцької районної державної адміністрації за порушення вимог фінансового контролю притягнуто до відповідальності, повідомляє Прокуратура Херсонської області, передає ПІК.

«Генічеською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді Новотроїцьким районним судом протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відносно колишнього працівника одного з відділів Новотроїцької районної державної адміністрації, який несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що в суді повністю доведено наявність складу адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, у зв’язку з чим постановою районного суду вказану особу визнано винною у порушенні вимог фінансового контролю та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.).
Рішення суду набрало законної сили.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину