Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
Гаряча новина
23.11.2017
633
1

На Херсонщині коктейлями Молотова закидали дорожню техніку

На Херсонщині коктейлями Молотова закидали дорожню техніку

В ніч з 21-го на 22-ге листопада поблизу села Милове Бериславського району Херсонщини зловмисники підпалили дорожню будівельну техніку - ресайклінг та асфальтоукладальник, повідомив на своїй сторінці Фейсбук голова ХОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

Читайте також:Розпочався ремонт дороги напрямку Мар’янське-Берислав

Техніка належить україно-польській компанії, яка здійснювала ремонт на 12 км ділянки автошляху Берислав-Мар'янське.
Зі слів Гордєєва, з вогнем боролися охоронці, які також повідомили, що хулігани кидали в них та у техніку коктейлі молотова. Співробітники поліції неподалік місця події знайшли каністри з пальним. Щодо суми збитків, то її мають визначити спеціальні страхові експерти, але приблизно можна сказати, що розмір втрат становитиме не один мільйон гривень та саме головне, постраждала репутація країни. Адже після таких випадків хто з іноземних партнерів довірятиме і співпрацюватиме з нами?!

«Для того щоб проводити відповідний ремонт дороги (а ми всі знаємо, який критичний стан цієї дороги), ми близько 10 місяців проектували, проходили погодження і експертизи, захищали перед урядом необхідність цього проекту для області, провели всі тендерні процедури Прозоро тощо. Дуже прикро, що поки одні докладають максимальних зусиль задля відбудови країни, хтось її руйнує!» - написав Гордєєв.

Новини по темі

Коментарі

тай, 23.11.2017
А причина поджога в чём? Это ведь не простое хулиганство. Видно у людей была какая-то веская (для них) причина так поступать. Может достали????

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину