Pik
Сьогодні, 14 серпень 2020
14.07.2020
312
0

На Херсонщині кіберполіція викрила приватну фірму у порушенні авторських прав

На Херсонщині кіберполіція викрила приватну фірму у порушенні авторських прав
У місті Херсон приватна будівельна фірма, що займалась проектуванням архітектурних споруд використовувала неліцензійну копію комп'ютерної програми. Збитки, що були завдані правовласнику становлять понад 50 тисяч євро.
 
Слідче управління поліції Херсонщини розслідує кримінальне провадження за фактом порушення законодавства про авторське право. Оперативне супроводження кримінального провадження здійснюють співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Херсонській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Процесуальне керівництво по справі здійснює обласна прокуратура Херсонщини.
 
Кіберполіцейські встановили, що працівники будівельної фірми зламали програму для проектування архітектурних споруд та встановили її на робочих комп'ютерах. Таким чином, фірма своєю протиправною діяльністю завдала правовласнику збитки у сумі понад 50 тисяч євро.
 
Сьогодні поліцейські вилучили комп'ютерну техніку з програмами  із порушенням авторського права в офісі приватної фірми.
 
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 176 «Порушення авторського права і суміжних прав» Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує порушниками – позбавлення волі строком до шести років. Встановлюється коло причетних осіб до протиправної діяльності. Досудове розслідування триває.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину