Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
29.05.2019
998
0

Переможці відбіркових етапів Кубку з футболу Путілова Андрія їдуть на море

На Херсонщині юні футболісти в очікуванні фіналу Кубка Путілова

Лічені дні залишаються до фіналу футбольного Кубка Андрія Путілова, який відбудеться у ЦОВС «Прибрежний» у Лазурнрому 31 травня - 2 червня, передає ПІК.

Цьогоріч змагання об’єднали 34 шкільні команди з Білозерського району та Херсона. Відбіркові ігри тривали у чотири етапи.

2_2

 

Пригадаємо, як це було.

-Ви знаєте, ці відбіркові ігри до Кубка цього руку були дуже активними. За активністю футболістів це змагання, які нічим не відрізняються від кубків чемпіонів, так грає будь-яка команда вищої ліги. Дивився на наших хлопчаків і вражали те величезне бажання перемогти, та сила волі – це заслуговує на повагу, - розповів засновник змагань, керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.

Нагадаємо, футбольному Кубку Андрія Путілова вже десять років. Стартують змагання у різних локаціях. Цьогоріч перші ігри Кубка прийняла Дар’ївка. Команду із дев’яти футболістів на змагання привозив вчитель фізкультури з Новотягинки Костянтин Білий.

-Дітям дуже сподобалися минулорічні змагання, є стимул поїхати на море. Хочемо показати свої сили сьогодні. Цього року в нас дуже злагоджена команда і тренувань більше було, - розповів Костянтин Білий.

победа

Але перемагає сильніший. Сильнішою у першому відбірковому етапі виявилася команда Микільського.

Другий відбірковий етап Кубка проходив у Чорнобаївці. Родзинка змагань у тому, що їх відвідала справжня футбольна зірка. Спочатку у житті Сергія Воротила були харківський «Металіст» і луганська «Зоря», тепер же він грає за футбольну команду Словаччини. В Україну навідується до батьків. Успішний спортсмен зізнався – свого часу теж брав участь у Кубку Путілова.

і футболіст

 

«Коли був ще перший Кубок, нас запросили і ми тоді там грали. У мене навіть залишився такий невеличкий трофей – кубок «Кращому гравцю». Звісно, приємно, що цей Кубок проводиться й далі, розвивається. Дякую Андрію Путілову, за те, що він продовжує традицію», - розповів Сергій Воротило.

с АС веселая

Перемогу в другому відбірковому етапі здобули господарі – команда Чорнобаївки.

-Яка у вас мрія? – запитуємо у двох братів-блондинів вже у Білозерці, де проходив третій етап Кубка. -Стати футболістом, як Роналдо і Мессі, - майже одночасно відповідають брати.

file.[1]

 

Третій етап змагань видався настільки емоційним, що після таймів доходило навіть до сліз. Але гра є гра – тут головні правила. Переможець третього етапу Кубка Путілова – команда Білозерської загальноосвітньої школи.

Наймасовішим був заключний, четвертий відбірковий етап Кубка. У суботу у Херсоні спортсменів випробовувала погода, час від часу лив дощ. Але це гравців не злякало. Вийшов такий собі англійський футбол.

4 тур путілов і деті_1

 

-Головне перед грою добре порозминатися і повторити прийоми. Ми відпрацьовуємо паси та удари, щоб на полі бути готовими до всього, - ділився секретами юний футболіст Гліб Данильченко.

Переможець четвертого етапу – команда гімназії №1. Команду 47-ї школи відзначено у номінації «спортивна майстерність».

4 тур построеніе

 

Всього ж у фінал Кубка Андрія Путілова вийшли п’ять команд, це 60 юних футболістів, які поїдуть на змагання до центру олімпійських видів спорту. Фінал футбольного Кубка Андрія Путілова відбудеться у День захисту дітей – 1 червня.

2_1

 

-Переможців відбіркових етапів очікує поїздка на Чорне море на фінал. Гра відбуватиметься на справжньому європейському полі, яке відповідає всім світовим стандартам. Думаю, буде дуже активна гра і переможе сильніший. Всім учасникам змагань бажаю удачі! – зазначив Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину