Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
17.12.2018
243
0

На Херсонщині хворим на туберкульоз не давали м’яса та риби

На Херсонщині хворим на туберкульоз не давали м’яса та риби

Як виявила перевірка, яку здійснили управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області облради, в комунальному закладі «Новотроїцька протитуберкульозна лікарня» Херсонської обласної ради з 1 грудня відсутні м’ясні та рибні страви у зв’язку з недостатнім фінансовим ресурсом.

Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт облради.

"За результатами перевірки минулого тижня було встановлено, що в комунальному закладі «Новотроїцька протитуберкульозна лікарня» Херсонської обласної ради з 1 грудня відсутні м’ясні та рибні страви у зв’язку з недостатнім фінансовим ресурсом.

Для спеціалізованої лікарні така ситуація стала нонсенсом, адже хворим на туберкульоз, в першу чергу, необхідне правильне харчування. Оскільки в організмі хворого білки розпадаються швидше, ніж у здорової людини, то перше правило в лікуванні – включити в дієту підвищений вміст білка, а це: молочні продукти, яйця, риба, домашня птиця, телятина", - йдеться у повідомленні. 

 Для вирішення проблеми Херсонська обласна рада спільно з керівництвом закладу звернулися до розпорядника коштів – Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – за додатковим фінансуванням на харчування.

На сьогодні додатково виділено 10 тис. грн для покращення стану харчування. Також проведено роботу з підрядниками по закупівлі м’яса, і вже з 15 грудня в раціон пацієнтів протитуберкульозної лікарні включено страви із м’яса.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину