Сьогодні, 25 Листопада 2017
19.09.2017
156
0

На Херсонщині хочуть створити асоціацію горіховодів області

У  Херсонській області вважають, що є необхідність у створенні  асоціації горіховодів Херсонщини.

Про це  повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Департамент агропромислового розвитку ОДА, передає ПІК.

У Херсоні відбувся круглий стіл з питань вирощування та реалізації волоського горіху.  Захід на тему: «Горіхівництво: хобі чи бізнес в сучасних ринкових умовах» був організований ГО «Земля Таврії», координатором канадського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

Фермери Херсонщини мали змогу почути експертів з Академії горіхівництва, поради практиків-горіховодів, розповіді досвідчених агрономів у сфері інтенсивного та органічного вирощування волоського горіху, побачити презентації виробників саджанців вітчизняних сортів волоського горіху.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Маргарита Степанова зазначила, що горіхівництво є перспективним напрямком для Херсонщини, адже область має значений логістичний потенціал для здійснення експорту даної продукції.

На сьогоднішній день частка промислового виробництва волоського горіху у сільськогосподарських підприємствах Херсонщини є досить невеликою - левова доля горіху виробляється саме в одноосібних та приватних господарствах: площа горіхоплідних садів по області складає 541 га, з них лише 74 га – в сільськогосподарських підприємствах (до 14%), проте ситуація поступово змінюється.

Маргарита Степанова висловила сподівання, що аналогічно із успішним проектом по створенню асоціації виробників меду Херсонської області, буде створена асоціації горіховодів Херсонщини, яка зможе вирішувати проблеми і задачі, що диктує сьогодні ринок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1182
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1037
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину