Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018

На Херсонщині хочуть створити асоціацію горіховодів області

На Херсонщині хочуть створити асоціацію горіховодів області

У  Херсонській області вважають, що є необхідність у створенні  асоціації горіховодів Херсонщини.

Про це  повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Департамент агропромислового розвитку ОДА, передає ПІК.

У Херсоні відбувся круглий стіл з питань вирощування та реалізації волоського горіху.  Захід на тему: «Горіхівництво: хобі чи бізнес в сучасних ринкових умовах» був організований ГО «Земля Таврії», координатором канадського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

Фермери Херсонщини мали змогу почути експертів з Академії горіхівництва, поради практиків-горіховодів, розповіді досвідчених агрономів у сфері інтенсивного та органічного вирощування волоського горіху, побачити презентації виробників саджанців вітчизняних сортів волоського горіху.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Маргарита Степанова зазначила, що горіхівництво є перспективним напрямком для Херсонщини, адже область має значений логістичний потенціал для здійснення експорту даної продукції.

На сьогоднішній день частка промислового виробництва волоського горіху у сільськогосподарських підприємствах Херсонщини є досить невеликою - левова доля горіху виробляється саме в одноосібних та приватних господарствах: площа горіхоплідних садів по області складає 541 га, з них лише 74 га – в сільськогосподарських підприємствах (до 14%), проте ситуація поступово змінюється.

Маргарита Степанова висловила сподівання, що аналогічно із успішним проектом по створенню асоціації виробників меду Херсонської області, буде створена асоціації горіховодів Херсонщини, яка зможе вирішувати проблеми і задачі, що диктує сьогодні ринок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину