Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
19.09.2017
854
0

На Херсонщині хочуть створити асоціацію горіховодів області

На Херсонщині хочуть створити асоціацію горіховодів області

У  Херсонській області вважають, що є необхідність у створенні  асоціації горіховодів Херсонщини.

Про це  повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Департамент агропромислового розвитку ОДА, передає ПІК.

У Херсоні відбувся круглий стіл з питань вирощування та реалізації волоського горіху.  Захід на тему: «Горіхівництво: хобі чи бізнес в сучасних ринкових умовах» був організований ГО «Земля Таврії», координатором канадського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

Фермери Херсонщини мали змогу почути експертів з Академії горіхівництва, поради практиків-горіховодів, розповіді досвідчених агрономів у сфері інтенсивного та органічного вирощування волоського горіху, побачити презентації виробників саджанців вітчизняних сортів волоського горіху.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Маргарита Степанова зазначила, що горіхівництво є перспективним напрямком для Херсонщини, адже область має значений логістичний потенціал для здійснення експорту даної продукції.

На сьогоднішній день частка промислового виробництва волоського горіху у сільськогосподарських підприємствах Херсонщини є досить невеликою - левова доля горіху виробляється саме в одноосібних та приватних господарствах: площа горіхоплідних садів по області складає 541 га, з них лише 74 га – в сільськогосподарських підприємствах (до 14%), проте ситуація поступово змінюється.

Маргарита Степанова висловила сподівання, що аналогічно із успішним проектом по створенню асоціації виробників меду Херсонської області, буде створена асоціації горіховодів Херсонщини, яка зможе вирішувати проблеми і задачі, що диктує сьогодні ринок.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину