Pik
Сьогодні, 20 Березня 2019
04.03.2019
129
0

На Херсонщині громадяни надають перевагу он-лайн зверненням щодо оцінки земельної ділянки

На Херсонщині громадяни надають перевагу он-лайн зверненням щодо оцінки земельної ділянки

Громадяни надають перевагу зверненням он-лайн – у лютому їх надійшло 53166, і лише одна шоста – через ЦНАПи, повідомляє Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, передає ПІК.

Упродовж лютого фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств, сформували 73678 витягів із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення – у 2,6 разів більше, ніж минулого місяця.

Усього від початку року громадяни отримали 102 098 витягів з нормативної грошової оцінки. Найбільше – щодо ділянок, розташованих у Каховському (14605), Чаплинському (13476) та Новотроїцькому (11114) районах.

Зокрема, у Великолепетиському районі саме он-лайн було подано 99,7% звернень – понад 6 тисяч. Подібно виглядає пропорція в Іванівському та Каланчацькому районах – 97,4% та 94% відповідно.

Зазначається, що можливість замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки он-лайн спрощує доступ до адміністративних послуг і є дуже затребуваною громадянами, а Херсонщина досі займає перше місце по Україні за кількістю опрацьованих звернень та виданих витягів.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину