Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
28.08.2020
475
0

На Херсонщині дві АЗС отримали мільйонні штрафи

На Херсонщині дві АЗС отримали мільйонні штрафи

В Україні заборонений продаж пального без реєстрації акцизного складу. Суб’єкти господарювання - платники акцизного податку зобов’язані реєструвати у системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками яких вони є. Цими вимогами знехтували підприємці з Нової Каховки та Нововоронцовки, що на Херсонщині. Вони продовжували жваво продавати газ та дизельне пальне.

Нещодавно ревізори управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели фактичні перевірки цих АЗС. Безперечно, податківці виявили відсутність реєстрації акцизних складів. За таке порушення передбачено найсуворішу штрафну (фінансову) санкцію – мільйон гривень!

На цьому перелік порушень на АЗС не вичерпався. Обидва власники працювали без ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним та без витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників на місці відпуску. Фактично облік бензину вівся «на око». Обидва бізнесмени могли недоливати водіям автівок пальне в баки, а останні цього не помічали.

У цілому, кожному власнику АЗС за всі порушення нараховано по
1270 тис. гривень штрафних (фінансових) санкцій.

На Херсонщині триває операція «Акциз 2020», спрямована на встановлення порушень діючого податкового законодавства у сфері реалізації підакцизних товарів та проведення ефективних заходів щодо припинення протиправних схем ухилення від сплати податків у сфері виробництва та обігу пального.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину