Pik
Сьогодні, 25 Травня 2019
11.04.2019
339
0

На Херсонщині доходи задекларували 24 офіційних мільйонера

На Херсонщині доходи задекларували 24 офіційних мільйонера

За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – березня 2019 року дохід, що перевищує один мільйон гривень, вказали у своїх деклараціях за 2018 рік 24 мешканця Херсонщини. Декларанти - мільйонери вказали доходи в сумі 227,2 млн. гривень.

Із загальної кількості – 21 особа прозвітувала про минулорічні доходи до Херсонської податкової інспекції. По 1 декларації заповнили декларанти-мільйонери у м. Нова Каховка, Олешківському та Каховському районах. Більшість заможних херсонців отримали свої статки від продажу нерухомого або рухомого майна, здійснення незалежної професійної діяльності та надання майна оренду.

         Звертаємо увагу: податкова декларація про майновий стан і доходи подається в такі граничні строки:

         - для громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним періодом;

         - для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31.12.2019 (включно).

         Детальні консультації та безкоштовні бланки декларації можна отримати у спеціалістів Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину