Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
30.11.2018
195
0

На Херсонщині до державної власності повернули земельну ділянку вартістю понад 1,2 млн гривень

На Херсонщині до державної власності повернули земельну ділянку вартістю понад 1,2 млн гривень

На Херсонщині земельну ділянку площею 51,6 га вартістю понад 1,2 млн. грн. повернуто до земель державної власності. Про це передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру. 

"Рішенням господарського суду Херсонської області від 26.06.2018 задоволено позов Каховської місцевої прокуратури, вилучено із постійного користування ФГ "Жайворонок" земельну ділянку загальною площею 51,6 га вартістю 1 275 515,22 грн., яка знаходиться в адміністративних межах Вербівської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області, та повернуто до земель державної власності", - йдеться у повідомленні. 

Підставою для звернення прокурора до суду в інтересах держави стало порушення вказаним фермерським господарством вимог земельного законодавства, а саме: незаконне використання земельної ділянки після смерті громадянина, якому було надано земельну ділянку в постійне користування для ведення селянського фермерського господарства.

Рішення виконувалось у примусовому порядку. На підставі акта державного виконавця від 26 листопада 2018 земельну ділянку площею 51,6 га вартістю понад 1,2 млн. грн. повернуто до земель державної власності в особі Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину