Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
22.03.2018
552
0

На Херсонщині до держаної власності буде повернуто 2 тис га землі

На Херсонщині до держаної власності повернуть 2 тис га землі

Рішенням господарського суду Херсонської області до держаної власності буде повернуто 2 тис га землі. Про це передає ПІК з посиланням на прокуратуру області. 

Рішенням господарського суду Херсонської області задоволено позов Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області, визнано недійсним договір про спільну діяльність, за яким незаконно передано у користування суб’єкта господарювання земельну ділянку державної власності сільськогосподарського призначення площею понад 2 тис га вартістю 82 млн грн.

Підставою для звернення прокурора до суду в інтересах держави стало укладення удаваного правочину всупереч вимогам чинного земельного та податкового законодавства. Фактично земельна ділянка, надана у тимчасове платне користування, не є предметом договору про спільну діяльність, а являє собою об’єкт договору оренди землі.

При цьому комунальне підприємство, передавши в оренду земельну ділянку державної власності за межами повноважень, надало можливість приватному підприємству уникнути передбаченої законом конкурсної процедури отримання земельної ділянки державної власності для здійснення підприємницької діяльності.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину