Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
07.12.2018
514
0

На Херсонщині для вакцинації диких тварин використовують літаки

На Херсонщині для вакцинації диких тварин використовують літаки

На території Херсонській області у грудні розпочались заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин для боротьби зі сказом – для цього використовують літаки.

Про це передає ПІК з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«На території Херсонської області у грудні 2018 року розпочались заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин шляхом обробки мисливських угідь за допомогою авіатранспорту. При цьому застосовується вакцина антирабічна для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин «Орісвак». 4 грудня прибула перша партія вакцини у кількості 70 800 доз», - йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 7 грудня, першими приступили до роботи три льотні екіпажі на трьох літаках АН-2. Всього протягом грудневої кампанії будуть задіяні чотири літаки АН-2 та бригади у складі представників відповідальних служб з базуванням на території аеродрому міста Каховки.

Розповсюдження вакцини здійснюється за таким принципом:

-обробляється весь ареал, за винятком населених пунктів і великих водних просторів, із урахуванням ареалу проживання лисиць;

-принади розкладаються рівномірно в межах визначеної території.

«Звертаємось до мешканців області з проханням з порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки та залишати привабливими для тварин», - йдеться у повідомленні.

snimok-8-priman-500x173

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину