Pik
Сьогодні, 18 Июля 2019
07.12.2018
362
0

На Херсонщині для вакцинації диких тварин використовують літаки

На Херсонщині для вакцинації диких тварин використовують літаки

На території Херсонській області у грудні розпочались заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин для боротьби зі сказом – для цього використовують літаки.

Про це передає ПІК з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«На території Херсонської області у грудні 2018 року розпочались заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин шляхом обробки мисливських угідь за допомогою авіатранспорту. При цьому застосовується вакцина антирабічна для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин «Орісвак». 4 грудня прибула перша партія вакцини у кількості 70 800 доз», - йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 7 грудня, першими приступили до роботи три льотні екіпажі на трьох літаках АН-2. Всього протягом грудневої кампанії будуть задіяні чотири літаки АН-2 та бригади у складі представників відповідальних служб з базуванням на території аеродрому міста Каховки.

Розповсюдження вакцини здійснюється за таким принципом:

-обробляється весь ареал, за винятком населених пунктів і великих водних просторів, із урахуванням ареалу проживання лисиць;

-принади розкладаються рівномірно в межах визначеної території.

«Звертаємось до мешканців області з проханням з порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки та залишати привабливими для тварин», - йдеться у повідомленні.

snimok-8-priman-500x173

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину