Pik
Сьогодні, 25 Травня 2019
17.05.2019
169
0

На Херсонщині діти щодня телефонують на лінію «102» заради розваги

На Херсонщині діти щодня телефонують на лінію «102» заради розваги

Щодня на лінію «102» поліції Херсонщини надходять від 10 до 15 дзвінків від дітей, які вирішили розважатися, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Діти або сміються, або кричать у слухавку, або кажуть дурниці, після чого вимикають телефон. Коли оператор «102» передзвонює, номер або не відповідає, або телефон вимкнений.

Поліція попереджає, що за подібні витівки дітей відповідальність покладається на батьків. Вони можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.    

«Шановні громадяни! Поясніть дітям, які не розуміють всієї відповідальності роботи поліції. Під час такої телефонної розваги дитина займає лінію, що не дає можливості додзвонитися людині, якій дійсно необхідна допомога.  Пам’ятайте, що вчасно викликана поліція, «швидка» або рятувальна служба, неодноразово рятувала життя людей.  Тому до роботи поліції треба ставитися з усією відповідальністю і телефонувати на «102» тільки в тому випадку, якщо є реальна потреба», - зазначають у поліції.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину