Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
31.03.2020
335
0

На Херсонщині дезінфікують банківські установи та банкомати

На Херсонщині дезінфікують банківські установи та банкомати

Аби перевірити, як дотримуються карантинних обмежень банківські установи, по всій області фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міських, міжрайонних і районних управлінь Держпродспоживслужби в Херсонській області провели рейди.

Встановлено, що в кожному закладі розроблено графіки проведення дезінфекції, призначені відповідальні особи, які за цим слідкують, в наявності є спиртовмісні антисептики та дезінфікуючі засоби. Миття та дезінфекція проводиться технічним персоналом закладів. До речі, дезінфекцію проводять не лише у самих відділеннях банків. Обробку проводять також банкоматів і платіжних терміналів. Якщо платіжний термінал розташований не у банку, а, наприклад, у магазині, то його дезінфекцією займаються працівники магазину.
Під час обстежень, з персоналом банків, магазинів та відвідувачами, проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог тимчасових карантинних обмежень по запобіганню поширенню коронавірусу.

Слід також відмітити, що дистанція між відвідувачами витримується.

Моніторингові відвідування суб’єктів господарювання в районі тривають- повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину