Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
16.05.2019
1105
0

На Херсонщині депутат обласної ради погрожує журналісту «переламати коліна»

На Херсонщині депутат обласної ради погрожує журналісту «переламати коліна»

Журналісту, який поцікавився у Херсонської обласної ради заробітною платою депутата – голови комісії, погрожують. Про це у Фейсбук повідомляє власкор «Нового дня» Олег Батурін, передає ПІК.

«–Будешь вечером бегать на стадионе, я тебе коленки переломаю! - таку погрозу озвучив мені щойно депутат Херсонської обласної ради від Опозиційного блоку Павло Філіпчук», – повідомляє Олег Батурін.

Сталось це після сесії Каховської районної ради.

«Він на мене накинувся при виході з зали районного будинку культури, де в цей час проходила сесія Каховської районної ради. Депутат почав перекривати мені дорогу, хапати за руки і погрожував мене покалічити.

На самій сесії райради він поводив себе не менш неадекватно. Він кричав, перебивав виступаючих. Після кількох зауважень заспокоювати його довелось особисто начальнику Каховського відділу поліції Олексію Войчеку. Не допомогло.

З приводу погроз я звертатимусь до правоохоронних органів. Щоправда, надій ніяких не маю. Адже в Україні для виконання хоч якихось дій поліцією потрібно щоб тебе або справді покалічили, або вбили», – зазначає журналіст.

Нагадаємо, раніше журналіст поцікавився заробітною платою та відрядженнями за 2018 рік депутата Херсонської обласної ради від «Опозиційного блоку» Павла Філіпчука, який є головою постійної комісії з питань бюджету та фінансів Херсонської облради. Відповідь на запит він не отримав, і суд оштрафував співробітника обласної ради, який мав цю відповідь надати. На повторний запит відповідь журналіст отримав – з’ясувалось, що діяльність Філіпчука обійшлася обласному бюджету у понад пів мільйона гривень. У середньому в 2018 році за кожен робочий день він отримував 2 135 грн. зарплати і різних видів додаткових нарахувань, включно з щедрими преміальними. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину