Pik
Сьогодні, 19 Октября 2018
14.05.2018
382
0

На Херсонщині демобілізовані найбільше потребують психологічної реабілітації

На Херсонщині демобілізовані найбільше потребують психологічної реабілітації

На Херсонщині демобілізовані військові найбільше потребують психологічної реабілітації. Про це йшла мова на засіданні колегії Департаменту охорони здоров`я ОДА, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт департаменту.

Про стан медичного забезпечення ветеранів війни, учасників АТО в області доповідав начальник обласного госпіталю інвалідів і ветеранів війни Валерій Тимошенко. Медичні огляди демобілізованих військовослужбовців свідчать, що найбільше вони потребують психологічної реабілітації, відзначають у департаменті.

Головний лікар обласної лікарні відновного лікування Вікторія Вагнєр розповідала про те, як змінився заклад після реконструкції і ремонту, яке надсучасне обладнання в ньому є.

За направленням лікаря або за потреби пацієнтів звернувшись до поліклінічного відділення лікарні кожен мешканець області може пройти курс реабілітації за допомогою механотерапії, тракційної терапії, магніто та електротерапії, ударно-хвильової, кінезотерапії, тощо.

Читайте також:

 У Херсоні відкрили першу чергу реабілітаційного центру для атовців

Самогубство ветерана АТО: звільнення та перевірка в обласному госпіталі

В області на обліку знаходиться 25 тис. ветеранів війни, з них 1,5 тис. – інваліди війни, 9 тис. – учасники бойових дій, 11 тис. – учасники війни, інші – прирівняні за пільгами. Учасників АТО в області близько 5 тисяч.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину