Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
18.04.2020
1489
0

На Херсонщині чотири населені пункти закриваються на карантин

На Херсонщині чотири населені пункти закриваються на карантин
Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про закриття міст Олешки та Генічеськ, а також селищ Малі Копані і Ліві Солонці. У вказаних населених пунктах вирішено ввести додаткові обмежувальні заходи з недопущення поширення коронавірусної хвороби, адже саме там зафіксовано збільшення кількості хворих на коронавірус.
 
Починаючи з 13:00 години 18 квітня і до 06:00 години 21 квітня міста Олешки та Генічеськ, а також села Малі Копані і Ліві Солнці будуть закриті на в'їзд-виїзд, там будуть проводитись дезинфікуючі заходи, для зупинки розповсюдження коронавірусу. В місті Олешки буде встановлено 5 карантинних блокпостів, 2 пости в селі Малі Копані, 1 в селі Ліві Солонці та 2 в місті Генічеськ.
 
Поліція контролюватиме дотримання громадянами карантинних заходів, шляхом цілодобового патрулювання. Звертаємось до місцевих жителів: не лякайтесь і не панікуйте, а дослухайтесь до порад і підготуйтесь до тимчасових обмежень. Просимо громадян обмежити пересування по вулиці. Якщо це зробити, то ситуацію вдасться утримати і почати швидше виходити з карантину. Бережіть себе та своїх близьких!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину