Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
10.03.2018
1169
0

На Херсонщині читали вірші Шевченка різними мовами (відео)

На Херсонщині читали вірші Шевченка різними мовами (відео)

У соцмережах мешканці Херсонщини діляться відео, на якому люди різного віку, професій, національностей читають вірші та поеми Тараса Шевченка українською та іноземними мовами, передає ПІК.

У ці дні українці згадують Великого Кобзаря – вчора до Дня народження Тараса Шевченка відбувалися урочистості і на Херсонщині.

Зокрема, 9 березня у Херсоні представники національних культурних товариств та учні Херсонської школи №16 із вивченням мов національних меншин виконали "Заповіт" польською, литовською, грецькою, німецькою й татарською мовами. Про це повідомив у Фейсбук Культурний центр Україна-Литва.

Сьогодні, 10 березня – ми теж згадуємо Тарас Шевченка. Український поет, письменник, художник, який став для України знаковою фігурою, творчість якого заклала основи сучасної української літератури, помер саме в цей день у 1861 році. Він пішов з життя у віці 47 років.

У соцмережі виклали відео, де співробітники Центру іноземних мов Діскавері та місцеві патріоти зачитали вірші Шевченка у Генічеську.

Вірші Шевченка, живі і вічні, читали й у Скадовську, пише skadnews.in.ua.


Херсонці також долучились до флешмобу, який ініціював у соцмережі Фейсбук депутат облради Андрій Путілов. Нагадаємо, він закликав читати рядки великого Українця, викладати відео у Фейсбук, помічаючи у пості друзів і передаючи естафету. 

Зокрема, підтримала флешмоб депутат міської ради та директор «Зеленої» Антонівської школи №21 Галина Лугова.

Улюблений вірш Шевченка прочитала і журналіст Марина Савченко.

Підтримав ініціативу  і голова Генічеської РДА Олександр Воробйов.

/

Читають поезію Тараса Шевченка на відео і діти, долучившись до флешмобу. Ось відео виклала у соцмережу користувач Марина Дубровна.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину